Kadınların duymak istedikleri sözler

Kadınları duyduklarında çok mutlu eden sözleri sizler için derledik !

@admin' tarafından5 ay önce eklendi333

Sen kilo mu verdin ?

Sen kilo mu verdin ?

Şüphesiz her kadın fit bir vücut ister, bu yüzden biz erkeklerin aksine çok az fazla kiloya sahip olsalar (hatta bazen olmasalar bile) üzgün olabilirler. Bu yüzden belki de en çok bu cümle hoşlarına gider.


Saçların çok güzel olmuş.

Saçların çok güzel olmuş.

Saçını boyatan ya da saç şeklini değiştirmiş olan bir kadını farkedip, saçlarının çok güzel olduğunu söylediğinizde gözlerindeki mutluluğu göreceksiniz... Ona özgüven vermeniz hoşuna gidecektir, çünkü saçlar kadınlar için önemlidir.


Ayakkabıların çok şık.

Ayakkabıların çok şık.

Nedendir bilinme , erkek için saat ve kemer ne denli önemli bir aksesuarsa kadınlar içinde ayakkabı ve çanta o biçim önemlidir. Eğer doğrudan iltifat edecek düzeyde olmadığınız birisi varsa, bunu söylemeniz eminiz ki hoşuna gidecektir.


Çok asil ve farklısın

Çok asil ve farklısın

Her insan farklıdır, lakin buradaki iltifat kişinin karakterinin, ne denli kaliteli bir kadın olduğunun altını çizmekte ve her kadın öyle ya da böyle farklı ve asil olmak ister... Bunu sizden duyması bilinç altındaki bu duyguyu harekete geçirecektir.


Alışverişe gidelim mi?

Alışverişe gidelim mi?

Kadınların alışverişi ne kadar çok sevdiği tartışmaya kapalı bir konu olsa gerek. En çok hoşlarına giden cümleler içerisinde bu fikrin yer almasına şaşmamalı.

Sen çok güçlü bir kadınsın

Sen çok güçlü bir kadınsın

Kadınlar çok duygusal oldukları için sıkıntılarını içe atarlar, bu bazen onları güçsüz gösterebilir. Ancak her kadın güçlü olduğunun hissedilmesinden ve bunu duymaktan hoşlanır.


Etrafına neşe saçıyorsun.

Etrafına neşe saçıyorsun.

Pozitif olmayı, yani yaşamayı severler. Bu yüzden yaşam enerjileri hep pozitif yöndedir. Sizi mutlu ettiklerini bilmek oldukça duygusal olan kadınlarımızı daha da mutlu edecektir.


İÇERİĞE TEPKİNİ GÖSTER !